Cookies

We gebruiken cookies om de beste ervaring op onze website te bieden. Kijk hier voor meer informatie over welke cookies we gebruiken of om deze uit te schakelen in de instellingen. - Bekijk cookie instellingen

Nieuws ->
Gratis schoolontbijt op school!

Gratis schoolontbijt op school!

Op school valt ons steeds vaker op dat er leerlingen zonder te ontbijten, met een lege maag, naar school komen. Vaak is dit, omdat er thuis geen ontbijt wordt aangeboden. En dit betreuren wij, omdat dit niet goed is voor de concentratie en leerprestaties van onze leerlingen.

Vanaf 18 september 2023 organiseren wij iedere dag een schoolontbijt voor iedere leerling, die dat nodig heeft.

Leerlingen kunnen elke ochtend van 07:30 uur tot 07:55 uur en tijdens de pauzes een broodje, wrap, fruit of yoghurt pakken in de koelkast in de aula. Ons doel is om hiermee gezond eten aan te bieden aan de leerlingen die dit nodig hebben. Belangrijk is om leerlingen altijd nog met een ontbijt naar school te sturen, als het mogelijk is. Hiermee zorgen we er samen voor dat het schoolontbijt voor diegene is die dat het hardst nodig hebben.

Mocht u vragen hebben of meer willen weten wat onze schoolmaatschappelijk werker voor u kan betekenen, kunt u altijd contact opnemen met G. H. G. Troiano. g.h.g.troiano@cvo-portus.nl


  • Privacy-overzicht
  • Noodzakelijke cookies
  • Cookies van derden
  • Aanvullende cookies
  • Privacy en cookies

Privacy-overzicht

Deze website maakt gebruik van functionele-, analytische- en tracking-cookies om de website te verbeteren. Hiervoor slaan wij informatie op zoals je IP-adres, je surfgedrag en alle persoonsgegevens die je zelf bij ons achterlaat. Wij gebruiken deze gegevens om onze website te verbeteren. Je kunt nu direct toestemming geven voor al deze cookies. Wil je niet (alle) cookies goedkeuren? Dan kun je hiernaast cookies aan- en uitzetten. Meer informatie over de cookies die wij bijhouden en de partijen waarmee wij samenwerken, vind je in ons cookiebeleid.

Noodzakelijke cookies

Strikt noodzakelijke cookies moeten te allen tijde worden ingeschakeld, zodat wij je voorkeuren voor cookie-instellingen kunnen opslaan.

Cookies van derden

Deze website gebruikt Google Analytics, Hotjar en Facebook-pixel om anonieme informatie te verzamelen, zoals het aantal bezoekers van de site en de meest populaire pagina's.

Door deze cookie ingeschakeld te houden, kunnen we onze website verbeteren.

Aanvullende cookies

Deze website maakt momenteel geen gebruik van aanvullende cookies/services.

Privacy en cookies

Meer over onze privacy- en cookieverklaring.